LÜTFEN BEKLEYİN
ŞEHİR:
Bayraklı /İzmir
Adres:
Mansuroğlu mah. 1593/1 sokak Lider Centrio A blok k:1 d:4
Telefon:
0232 381 11 81
background
KLİPS MİMARLIK

Hizmetlerimiz

Klips Mimarlık Hizmet Alanlarımız Aşağıdaki Gibidir.
AŞAĞI KAYDIR
01

Mimari Proje

Fonksiyonuna, ihtiyaçlara uygun olarak yapıların tasarlanması, tarzının ve malzemelerinin belirlenerek işverene sunulması, yönetmeliklere göre projelendirilmesi, ruhsat aşamalarından geçirilmesi. Mekanik, Elektrik, İnşaat Mühendisliği ve Peyzaj gibi farklı disiplinler arası proje-uygulama koordinasyonunun sağlanması.

02

İç Mimari Hizmetler

Yapıların işveren talepleri doğrultusunda mekan gereksinimlerini belirleyip, iç mekanların işlevsel ve estetik düzenlemelerini yaparak tasarımların oluşturulması, malzeme seçimlerinin yapılması, sunumun 3d görsellerle desteklenmesi, iç mekan uygulama projelerinin hazırlanması.

03

Müteahhitlik - Taahhüt

Tarafımızca ve/veya başka ekipler tarafından hazırlanmış mimari ve iç mimari projelerin anahtar teslim ya da kısmen uygulanması.

04

Danışmanlık

İşverenin belirlediği talepler doğrultusunda, başka yüklenicilerin uygulamakta olduğu projeleri, işveren temsilcisi olarak başından sonuna, doğru malzemeler ile uygun bütçe ve zamanında yaptırılması.

05

Faaliyet Alanlarımız

Oteller - Konutlar - Ofis binaları - Fabrikalar - Alışveriş merkezleri - Zincir mağazalar - Kurumsal İşletmeler Ticari ve sosyal mekanlar.

background