LÜTFEN BEKLEYİN
ŞEHİR:
Bayraklı /İzmir
Adres:
Mansuroğlu mah. 1593/1 sokak Lider Centrio A blok k:1 d:4
Telefon:
0232 381 11 81
background
HAKKIMIZDA

Klips Mimarlık
Kimdir ?

AŞAĞI KAYDIR
01
BİZ KİMİZ?

KLİPS KURUMSAL

2013 yılında kurulan KLİPS Mimarlık Ltd.Şti. kişi ve kurumlara özel Mimarlık-İç mimarlık hizmetleri yürütmektedir.
KLİPS mimarlık olarak, projenin tasarlanmasından teslim aşamasına kadar geçen süreçte, konsept projelerden detay projelerine, kentsel tasarımdan iç mekan tasarımlarına, belediye projelerinden uygulama danışmanlığına kadar birçok alanda, yurtdışında ve yurtiçinde gerekli tüm mimari hizmetleri vermekteyiz. Bu aşamalarda her türlü mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon, mobilya ve diğer proje uygulama işlerinde en ince ayrıntıyı önemseyerek hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden uzman çözüm ortakları ile çizgimizi sizlere aktarıyoruz.

KLİPS mimarlık olarak tasarımlarımızda yaratıcılığı, estetiği , işlevselliği ve sürdürülebilirliği deneyimlerimiz ile bir arada tutuyor ve optimum bütçe ile sizlere sunuyoruz.


Bizim için mimarlık;

Mimarlıkta düşünce ile çıkılan yolun sonu küçük ya da büyük ölçekli bir ürün olarak karşımıza çıkar. Bu yolda bize eşlik eden tüm veriler ve disiplinler mimarın önderliğinde harmanlanır. Amaç sadece fonksiyonel, ekonomik ve estetik ürün çıkarmak değil, çevreye ve doğaya saygılı, yapı malzemeleri ve teknolojiyi doğru kullanmış, teknik kısımları çözülebilmiş, diğer disiplinlerle ortak çalışan, üretilebilir ve sürdürülebilir bir mimari eser oluşturmaktır.
Mimar düşünceden hareketle, biçime varır.

Biçime varan bu süreçte projelerimizde;

– İşverenin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan,
– Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bunları uygulamalarımıza aktaran,
– Alt yüklenicilerle güvene dayalı bir iş birliği içinde olan,
– Tasarım kriterleri dahilinde estetik değerleri göz önünde tutarak işlevsel , doğru ve ekonomik çözümleri hızlı bir biçimde sunan ve bu sebeple uygulama aşamasında ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçen,
– Projeleri belirlenen zaman ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlayan anlayışlarımızla çalışmaya devam ediyoruz.

KLİPS

project

Kaya KAYOĞLU

Yıldız Teknik Üniversitesi
Mimarlık Fakültesi 2000 Mimarlık Bölümü
project

Pınar DEVRİM ÖNEMLİ

Yıldız Teknik Üniversitesi
Mimarlık Fakültesi - 1998
Mimarlık Bölümü
03
BİZE KATILIN

Klips mimarlık içerisinde yer almak isteyen arkadaşlarımız , aşağıda belirtmiş olduğumuz, size uygun pozisyonlara başvur linkini tıklayarak başvuru yapabilir, ileriki tarihlerde açılacak pozisyonlar için özgeçmiş havuzuna özgeçmişlerinizi bırakabilirsiniz.

PROJE MİMARI - Mimar / İç Mimar

En az 3 YIL mimari ofis deneyimi olan Bire bir ölçek imalat projelerini iyi derecede çizebilecek Şantiye ile koordinasyonu sağlayabilecek, Uygulama projelerinde malzeme bilgisine ve detay çözümlerine hâkim, Mimari proje çözümleri ve tasarımı konusunda tecrübeli, Keşif, metraj yapabilecek, İleri derecede gerekli mimari çizim ve ofis programlarını kullanabilen, Üretken ve sorumluluk sahibi Farklı ölçeklerdeki mimari ve özellikle iç mimari projelerin tasarım ve imalat projeleri konularında tecrübeli, nokta detay çözümleri üretebilecek, Proje için ürün seçimleri yapabilecek, satın alma listeleri oluşturacak ve teklif takibi yapabilecek, Tam zamanlı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve mesleğini seven İşini sahiplenen, zamanını iyi yöneten ve iş programına sadık kalan, sorumluluk duygusu gelişmiş,

ŞANTİYE SORUMLUSU -
Mimar / İç Mimar / İnşaat Mühendisi

Mimari ve iç mimari detaylar konusunda tecrübeli, Diğer disiplinler ve işveren ile koordinasyonu sağlayabilecek, İnce yapı ve dekorasyon işlerinde deneyimli, Şantiyede tüm imalatları takip edebilecek ve sorumluluk alabilecek, Gerekli mimari çizim ve ofis programlarına hakim, İmalat kontrolleri ve periyodik raporlama yapabilecek, Keşif, metraj, teklif alımı ve sipariş takibi yapabilecek. Organizasyon becerisine sahip, Tam zamanlı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Gerektiğinde seyahat engeli olmayan.

Özgeçmiş Havuzu Başvuru

Şirketimizde açık bir pozisyon olmaması halinde, ileriki bir tarihte açılacak bir pozisyon için özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Staj Başvuru

Ofisimize staj başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki mail adresine cv'nizi paylaşabilirsiniz.

background